zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Aktualności Galeria zdjęć Dla Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica
  Strój ucznia do szkoły

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi
  Lektury Szkoła Podstawowa
  Lektury Gimnazjum

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]3 razy W, czyli Wakacyjnie, Wzruszająco i Wesoło w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym dniem w społeczności każdej szkoły jest zakończenie roku szkolnego. To moment, w którym idziemy na zasłużony odpoczynek, mamy wreszcie czas na przyjemności i możemy spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi. To również dzień, w którym w ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI w Brzegu świętujemy i podsumowujemy ciężką pracę wielu uczniów. Naszą uroczystość uświetnili Wiceburmistrz Brzegu pan Tomasz Witkowski, Ksiądz Proboszcz Marcin Czerepak, koordynator Gimnazjalnego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży pan Krzysztof Job, przewodniczący Rady Rodziców pan Robert Wojewódka, przewodnicząca Rady Szkoły pani Agnieszka Andrzejczak, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi pani Anna Krokosz oraz Wicedyrektorzy pani Dorota Wyrzykowska, Ewa Stefanowicz i pan Dariusz Ilów.
Całość rozpoczęła się humorystycznym akcentem, w którym Wiceburmistrz zacytował fragmenty prac uczniowskich oraz uwagi z dzienników lekcyjnych. Pani Dyrektor pogratulowała sukcesów w bieżącym roku szkolnym i życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji. Następnie na środek boiska kolejno poproszono uczniów wyróżniających się w nauce, czyli tych, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Duma, wzruszenie, satysfakcja. Tymi słowami można określić moment, w którym rodzice otrzymali z rąk pana Wiceburmistrza listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie swoich dzieci.
Jak przystało na szkołę z oddziałami sportowymi, nagrodziliśmy też najlepszych sportowców. W szkole podstawowej został nim Jakub Dobrowolski z klasy 6A, natomiast z gimnazjum siostry Kamila i Nikola Stachera z klasy 3A.
Natomiast klasą, która wygrała konkurs na GOSPODARZA SZKOŁY, została 5C, której wychowawczynią jest pani Adriana Puzyniak. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców.
23 czerwca 2017 roku to również szczególny dzień dla naszej społeczności. Po trzech latach wzorowego sprawowania funkcji przewodniczącego szkoły musieliśmy pożegnać Norberta Madurę, który skończył III etap edukacji i od września będzie uczęszczał do liceum. Oklaskom nie było końca, a uczniowie klas młodszych przygotowali na tę chwilę mnóstwo serc, które dumnie powiewały nad tłumem wiwatujących na jego cześć. Norbert pokazał, że funkcja przewodniczącego to nie tylko obowiązek, ale też radość, pasja i służba. Jego zaangażowanie niejednokrotnie było inspiracją dla pozostałych uczniów. Norbercie, życzymy Ci wielu sukcesów. I pamiętaj - „życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, na co trafisz”!
Po uroczystym apelu uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa i wyruszyli na upragnione wakacje! Niech będą one kolorowe, ciepłe, pełne przygód, wrażeń, ale przede wszystkim bezpieczne! Ahoj, przygodo!
Adrianna Puzyniak







rambit || || 0 ˇ 620
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: Galeria zdjęć :: Dla Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 ||