|
ZŁOTE DZIEWCZYNY Z PG 2 |
18 maja 2017r. na boiskach sportowych „ Orlik” przy ulicy Poprzecznej w Brzegu odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, w którym uczestniczyły drużyny Publicznego Gimnazjum nr 1 w Prudniku, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Nysie, Publicznego Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie Koźlu oraz gospodarze imprezy-Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Rozgrywki były niezwykle emocjonujące, a, co najistotniejsze, zakończyły się sukcesem zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Tytuł mistrzowski trafił w ręce brzeżanek, które po dwóch zwycięstwach i jednym remisie mogły cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju. Wszystkie uczestniczki sportowych zmagań oraz ich trenerzy otrzymali z rąk dyrektor szkoły –pani Anny Krokosz pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary.
Wyniki:
PG 1 Prudnik - PG 5 Kędzierzyn Koźle 1 : 4
PG 2 Nysa - PG 2 Brzeg 0 : 2
PG 5 Kędzierzyn Koźle - PG 2 Brzeg 2 : 2
PG 1 Prudnik - PG 2 Nysa 1 : 3
PG 2 Nysa - PG 5 Kędzierzyn Koźle 0 : 2
PG 2 Brzeg - PG 1 Prudnik 6 : 0
Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu - Publiczne Gimnazjum nr 2
2. Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie Koźlu
3. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nysie
4. PG 1 Prudnik
Skład zwycięskiej drużyny:
Paulina Bronowicka, Alicja Czarnecka, Aleksandra Dziedzic, Lena Dzięgielewska, Emilia Grzywaczewska, Maria Kłoda, Kinga Lorenc, Kamila Stachera, Nicola Stachera , Anna Stefaniszyn
Trener/nauczyciel p. Dariusz Żak
D.Wyrzykowska
|
rambit || || 0 ˇ 490
|
O SAMORZĄDZIE WIE NIEMAL WSZYSTKO |
Piotr Zięba – uczeń Publicznego Gimnazjum nr2 w Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi został laureatem szesnastej edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Swoim patronatem imprezę objął Opolski Kurator Oświaty- pan Michał Siek.
Najważniejszymi celami konkursu były szerzenie idei społeczeństwa obywatelskiego, zainteresowanie młodzieży wiedzą o samorządzie oraz przygotowanie jej do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, a także utrwalenie tożsamości gmin, powiatów i województwa. W turniejowych zmaganiach uczestniczyło 38 uczniów opolskich gimnazjów, 14 z nich zakwalifikowało się do ścisłego finału.Konkurs składał się z części pisemnej, podczas której uczestnicy musieli odpowiedzieć na 30 pytań, oraz ustnej, polegającej na przedstawieniu przygotowanej wcześniej tematycznej prezentacji, czemu towarzyszyło udzielanie odpowiedzi na pytania członków komisji.Reprezentant naszej szkoły nie tylko wykazał się dogłębną znajomością tematu, ale także zachwycił jury prezentacją poświęconą gminie Brzeg.Opiekunem zdobywcy I miejsca był nauczyciel wiedzy o społeczeństwie- pan Marcin Kozik.
Sukces Piotra to wypadkowa ogromnej pracowitości i szerokich zainteresowań ucznia. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dorota Wyrzykowska
|
rambit || || 0 ˇ 491
|
MAMY III MIEJSCE W KONKURSIE MATEMATYCZNYM |
Matematyka Królowa nauk jest od zawsze wokół nas. Towarzyszy nam od początku istnienia. Najpierw odlicza dni naszego rozwoju (kalendarz-daty, godziny), potem rozwija logiczne myślenie (gdzie jest więcej łakoci, zabawek?) i tak przez zabawę klockami rozwija wyobraźnię przestrzenną (budujemy coraz lepsze, doskonalsze obiekty). W szkole na matematyce zadania zaczynamy rozwiązywać wykorzystując intuicję matematyczną spokojnie przechodząc do odmierzania, przeliczania i udowadniania. Z matematyką obcujemy na co dzień bawiąc się nią w domu , przedszkolu i w szkole. Często nie zdajemy sobie sprawy, nie zastanawiamy się, że pewne zajęcia i zabawy wymagają od nas znajomości reguł matematycznych. Przychodzi jednak taki moment w życiu wielu z nas, że zaczynamy postrzegać matematykę jako coś bardzo trudnego, skomplikowanego, niezrozumiałego. Dlaczego tak jest, skoro życie codzienne wymaga od nas logicznego myślenia, umiejętności rachunkowej, wyobraźni ? Bez tej wiedzy trudno nam funkcjonować. Kiedy pojawiają się problemy z uczeniem matematyki? Na pewno nie w edukacji wczesnoszkolnej, bo w tym wieku uczniowie wciąż jeszcze bawią się matematyką i bardzo ją lubią. Chętnie biorą udział w grach i konkursach. 18 maja 2017r. najlepsi trzecioklasiści z terenu Brzegu zostali zaproszeni do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym pod Patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5. Najlepszych matematyków brzeskich szkół powitała Pani Dyrektor Beata Kulbaka. Uczniowie otrzymali karty pracy zawierające zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Zaszczytne IIImiejsce zdobył uczeń naszej szkoły Dominik Świtoń z klasy III d – wych. Jadwiga Śliszewicz, IV miejsce zajęła Oliwia Urbanek z klasy III a – wych. Joanna Miarecka. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez burmistrza oraz organizatora, a nauczyciele podziękowania za trud włożony w przygotowanie uczniów do konkursu.Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Jadwiga Śliszewicz
|
rambit || || 0 ˇ 449
|
PRZEPIS NA ŻYCIOWY SUKCES |
11 maja 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu po raz kolejny uczestniczyli w Dniach Kariery, zorganizowanych w ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Brzeski system doradztwa edukacyjno-zawodowego - od przedszkola do gimnazjum". Celem tej niezwykłej szkolnej imprezy było zgłębianie tajników różnych profesji, zasad funkcjonowania wolnego rynku oraz nauka przedsiębiorczości poprzez osobiste doświadczenia, zabawę i pracę w grupie.
Na sukces organizacyjny projektu realizowanego w naszej szkole złożyły się z pewnością szczegółowo dopracowany program całości, zaangażowanie dzieci, młodzieży oraz rodziców uczniów, a także kreatywność nauczycieli. Każdy uczestnik Dni Kariery mógł odnaleźć w nich to, co go interesuje. Najmłodsi uczniowie mieli okazję, by poznać zawody swoich rodziców. O swej pracy opowiedzieli im między innymi instruktor BHP, piekarz, fotograf, żołnierz, kwiaciarka, krawcowa, naukowcy z Uniwersytetu Opolskiego, członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznych Wiwern, kucharz i fryzjerka. Spotkania z przedstawicielami różnych profesji pozwoliły dzieciom usystematyzować zdobyte wcześniej informacje dotyczące zawodów, poznać różne środowiska pracy, towarzyszące im czynności, a także zagrożenia. W celu scharakteryzowania środowisk zawodowych posłużono się oczywiście formą i treściami odpowiednio dopasowanymi do najmłodszej grupy wiekowej uczniów, a największą atrakcją dla nich okazały się zajęcia praktyczne: nauka szycia, wykonanie sałatek ze zdrowej żywności, nauka układania kwiatów, robienia zdjęć czy wykonanie efektownej fryzury. Zwieńczeniem tych niezwykłych spotkań był udział uczniów w konkursie plastycznym "Zawód moich marzeń".
Młodzież klas starszych szkoły podstawowej oraz gimnazjum uczestniczyła z kolei w różnego rodzaju zajęciach, podczas których miała możliwość poznania siebie i własnych predyspozycji zawodowych, zasad rządzących rynkiem, a także uzyskania informacji o lokalnym rynku pracy oraz zaplanowania własnej kariery zawodowej. Uczniowie wzięli udział w tworzeniu kalendarza coachingowego, przygotowywali własne listy zakupów, uczestniczyli w ćwiczeniach dramowych, podczas których uczyli się dokonywać autoprezentacji. Dowiedzieli się, co to znaczy być świadomym konsumentem, rozwijali swoje biznesowe umiejętności z wykorzystaniem gier edukacyjnych na portalu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, tworzyli indywidualne plany działań związanych z aktywnym poszukiwaniem pracy. Wśród atrakcji tego dnia znalazły się także rozgrywki konkursowe z wykorzystaniem gier planszowych, ukierunkowanych na doskonalenie umiejętności przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia za nie odpowiedzialności. Udział w konkursach okazał się dla uczniów nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i zaangażowania, które przecież z tematyką przedsiębiorczości wiążą się nierozerwalnie. Niezwykle inspirujące okazały się także spotkania z ludźmi sukcesu - prawdziwymi przedsiębiorcami - panem Tomaszem Świtajłą, właścicielem zakładu stolarskiego ART-TOM oraz panem Wojciechem Chnatkowskim - kierownikiem Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Brzegu, którzy uświadomili uczniom klas gimnazjalnych, jak szybko zmieniają się oczekiwania i wymagania pracodawców dotyczące wiadomości, umiejętności i cech kandydatów na różne stanowiska.
Wspaniałe nagrody (sprzęt elektroniczny) oraz smaczny poczęstunek dla wszystkich uczestników Dni Kariery dopełniły obrazu imprezy, która w zgodnym przekonaniu uczestników i organizatorów była niezwykle udana. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się aktywniew przeprowadzenie projektu: pani dyrektor - Annie Krokosz, wicedyrektorom, nauczycielom, rodzicom, zaproszonym gościom, Radzie Rodziców, a przede wszystkim uczniom Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Nie ulega wątpliwości, że zaangażowanie wszystkich wyżej wymienionych przełożyło się na sukces edukacyjny i organizacyjny tej szkolnej imprezy.
Dorota Wyrzykowska
|
rambit || || 0 ˇ 458
|
Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZA PAN BRAT |
z wizytą w redakcji Nowej Trybuny Opolskiej
11 maja br już drugi raz w tym roku szkolnym w brzeskich szkołach odbył się Dzień Kariery w ramach realizacji innowacji programowo – organizacyjnej „Brzeski system doradztwa edukacyjno - zawodowego. Od przedszkola do gimnazjum”. W Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi tego dnia czekało na uczniów mnóstwo atrakcji, o których piszemy w innym artykule. My natomiast postanowiliśmy sprawdzić „na żywo” jak wygląda praca dziennikarza. Wybraliśmy się do redakcji Nowej Trybuny Opolskiej w Opolu. W trakcie krótkiej wycieczki dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów z życia mediów. Zapoznano nas z historią gazety, która rozpoczęła się w 1952 roku, występując wtedy pod nazwą Trybuna Opolska. Początkowo gazeta ukazywała się siedem razy w tygodniu, a jej nakład przekraczał 100 tysięcy egzemplarzy. Zobaczyliśmy też boksy, w których pracują dziennikarze. Zaskoczyła nas ich liczba. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że w gazecie pracuje aż tylu dziennikarzy. Na koniec zaprowadzono nas do studia telewizyjnego. Jest to nowość w NTO – telewizja internetowa. Byliśmy w pomieszczeniu, gdzie przeprowadzane są wywiady z gośćmi. Specjalnie dla nas włączono wszystkie światła, by pokazać nam efekt końcowy. Tam też dowiedzieliśmy się, że deadline jest zmorą wielu dziennikarzy i co należy zrobić, by nie przekroczyć tej krytycznej linii.
Jesteśmy wdzięczni za umożliwienie nam poznania pracy dziennikarza „od kuchni”. To bardzo ważne, by spróbować czegoś w praktyce, a nie tylko w teorii. A przecież w życiu przedsiębiorcy o to właśnie chodzi. Również młodego przedsiębiorcy.
Dziękujemy! Klasa 6d
|
rambit || || 0 ˇ 465
|
III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE DLA SZÓSTKI Z BRZEGU |
11.05.2017 r. cztery najlepsze zespoły województwa opolskiego w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych rywalizowały o miano mistrza. Chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu z bilansem jednej wygranej, jednego remisu oraz jednej porażki zajęli ostatecznie trzecie miejsce w województwie opolskim i zdobyli brązowe medale. Złote medale i tytuł mistrzowski padły łupem drużyny z Olesna, srebro zaś wywalczył zespół z Opola.
Kolejność miejsc w turnieju:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnie
2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu
3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu (ZS nr 1 z O.S.)
4. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Gorzowie Śląskim
Wyniki poszczególnych pojedynków:
ZS-G Gorzów Śląski - PSP 6 Brzeg 3 : 3
PSP 2 Olesno - PSP 2 Opole 2 : 1
PSP 6 Brzeg - PSP 2 Olesno 0 : 2
ZS-G Gorzów Śląski - PSP 2 Opole 1 : 5
PSP 2 Opole - PSP 6 Brzeg 0 : 4
PSP 2 Opole - ZS-G Gorzów Śląski 3 : 1
Zespół z „Szóstki” wystąpił w następującym składzie:
Robert Babijczuk, Jakub Dobrowolski, Miłosz Jacheć, Kamil Kita, Igor Makos , Oskar Prądzyński, Jakub Skrzyniarz, Maciej Suski, Szymon Widziak, Tomasz Wionczek,
trener: Jacek Kosztowniak
szs
|
rambit || || 0 ˇ 488
|
HANIA MARCINIAK Z WIZYTĄ W KLASIE 1B |
24 kwietnia 2017r. na zaproszenie naszego kolegi z klasy- Dominika Chyrzyńskiego klasę 1b Publicznego Gimnazjum nr2 w Zespole Szkól nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu odwiedziła Hania Marciniak. Nasza rozmowa z nią dotyczyła sztuki walki karate, w której Hania, mimo że ma dopiero 14 lat, odniosła już wiele znaczących sukcesów.
Nasza koleżanka trenuje karate od ośmiu lat, jest posiadaczką zielonego pasa, a wswoich pierwszych zawodach uczestniczyła w grudniu 2014 r. Były to Mistrzostwa Polski południowej, podczas których wywalczyła II miejsce. Nasz gość na spotkanie z nami przyniósł siedem pucharów, kilka medali i dyplomów oraz sprzęt do walki: kimono, kask, ochraniacze i pas. Prezentowane puchary udało się zdobyć Hani kolejno w grudniu 2015r., dwa w kwietniu 2016r. , w czerwcu 2016r.oraz w grudniu 2016r. Ostatnie zaś trofeum uzyskała, zajmując III miejsce w Mistrzostwach Europy w Berlinie, które odbyły się zaledwie kilka dni przed wizytą zawodniczki w naszej szkole. Hania podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat karate oraz różnych jego odmian.Opowiedziała, jak wygląda organizacja zawodów, jakie zagrożenia mogą pojawić się podczas treningu czy zawodów, jakich zasad bezpieczeństwa musi przestrzegać. Wspomniała także o niebagatelnych kosztach profesjonalnego treningu, wynoszących od 50 do 200 złotych, do których dochodzą przecież także wydatki związane z udziałem w zawodach oraz opłaty za sprzęt sportowy. Nasz gość trenuje 5 razy w tygodniu.
To było interesujące spotkanie z niezwykłą osobą.
Opracował Piotr Brzęczek
|
rambit || || 0 ˇ 480
|
AWANS CHŁOPCÓW Z „SZÓSTKI” DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO |
26.04.2017r. na „Orliku” przy Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu odbył się półfinałowy turniej mini piłki nożnej chłopców szkół podstawowych na szczeblu wojewódzkim. W sportowej rywalizacji udział wzięły 4 zespoły. Zwyciężyła drużyna z PSP nr 6 w Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi, która tym samym awansowała do finału wojewódzkiego.
Kolejność miejsc w turnieju:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu (Zespół Szkół Nr1 z Oddziałami Sportowymi)
2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Grodkowie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Strzelcach Opolskich
4. Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krapkowicach
Wyniki poszczególnych pojedynków:
PSP Nr 4 Strzelce Opolskie-PSP Nr 6 Brzeg 2 : 0
PSSP Nr 5 Krapkowice - PSP Nr 3 Paczków 2 : 5
PSP Nr 6 Brzeg - PSP Nr 3 Paczków 6 : 2
PSP Nr 4 Strzelce Opolskie-PSSP Nr 5 Krapkowice 1 : 1
PSSP Nr 5 Krapkowice - PSP Nr 6 Brzeg 0 : 4
PSP Nr 3 Paczków - PSP Nr 4 Strzelce Opolskie 8 : 3
Zespół z „Szóstki” wystąpił w następującym składzie: Robert Babijczuk, Jakub Dobrowolski, Miłosz Jacheć, Kamil Kita, Igor Makos, Oskar Prądzyński, Jakub Skrzyniarz, Maciej Suski, Szymon Widziak, Tomasz Wionczek, trener: Jacek Kosztowniak.
Przypominamy, że trwa rekrutacja dziewcząt i chłopców do oddziału sportowego- klasy IV szkoły podstawowej o specjalności piłka nożna. Wnioski można składać od 19 kwietnia do 12 maja w sekretariacie szkoły. Dołącz do najlepszych.
szs
|
rambit || || 0 ˇ 468
|
POWIATOWY TURNIEJ BRD |
22 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorzy zawodów za najważniejsze uznali propagowanie działań na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej jako uczestników ruchu drogowego. W szczególności chodziło zaś o popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, krzewienie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
a wreszcie upowszechnianie przekonania, że rower jest dla młodych ludzi najdoskonalszym środkiem transportu, a także rekreacji i sportu.
W zawodach rywalizowały drużyny i uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 i nr6
w Brzegu, Publicznej Szkoły Podstawowej z Grodkowa, Publicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olszance oraz reprezentanci Publicznego Gimnazjum nr 2 z Grodkowa, Publicznego Gimnazjum
z Olszanki, Kościerzyc, Publicznego Gimnazjum nr 2 oraz nr 3 z Brzegu.
Turniej otworzyła dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi -pani Anna Krokosz, która przywitała zaproszonych gości, uczestników zmagań oraz ich opiekunów.Swoją obecnością zawody zaszczycili: Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego- pan Stanisław Kowalczyk, egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu- pan Marek Pustuła, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Komendy Policji w Brzegu- starszy aspirant Dariusz Rosiński, sierżant sztabowy- Rafał Kołecki, przedstawiciel Automobilklubu brzeskiego- pan Jan Kucner oraz sędziowie - panowie Jerzy Mularz, Janusz Włodarczyk, Zbigniew Wdowiuk i pani Magdalena Rybacka. Koordynatorem turnieju była pani Alicja Kruczkowska, którą w przygotowaniu imprezy wspomogli panowie Paweł Mruklik, Marcin Kozik oraz pani Mariola Mesjasz- Walas.
Zawodnicy jak co roku rywalizowali w 4 konkurencjach.Turniejowe zmagania rozpoczęli od napisania testów sprawdzających wiedzę z zakresu przepisów i zasad ruchu drogowego. Następne konkurencje miały już charakter praktyczny, a złożyły się na nie jazda po miasteczku rowerowym, pokonanie toru przeszkód i wykazanie się umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy. Niewątpliwym atutem wszystkich wymienionych konkurencji był fakt, że po ich zakończeniu uczniowie mieli okazję, aby omówić z członkami zespołu sędziowskiego ewentualne błędy i uzyskać informacje zwrotne dotyczące własnych umiejętności. Dodatkowo uczestnicy zmagań mogli podziwiać wystawę prac uczniów Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi , które poświęcone były profilaktyce prozdrowotnej. Bezpieczne wyprawy rowerowe to wspaniała alternatywa dla zagrożeń uzależnieniami czyhającymi na młodych ludzi. Po trwających blisko 4 godziny rozgrywkach nadszedł czas podsumowań. Indywidualnie najlepsi okazali się Karolina Hołomejko z PSP nr 5
w Brzegu oraz Wojciech Woźniak z PG w Olszance.W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęli uczniowie PSP nr 5 w Brzegu, miejsce II przypadło ekipie PZSP w Olszance, a III- zespołowi PSP z Grodkowa. Wśród uczniów gimnazjum triumfowała drużyna PG z Olszanki, która wyprzedziła PG nr 3 z Brzegu oraz PG nr 2 z Grodkowa. Zwycięskie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody w postaci pucharów, drukarek komputerowych oraz pamiątkowych dyplomów, a najlepsi uczniowie- puchary oraz radiobudziki. Dodatkową gratyfikacją było uzyskanie przechodniego pucharu, na którym, zgodnie z tradycją, zwycięzcy umieszczą grawerowaną tabliczkę z nazwą szkoły i datą zawodów.
Organizatorzy turnieju pragną złożyć serdeczne podziękowania na ręce osób i instytucji, bez których wsparcia rywalizacja drużyn nie przebiegłaby tak sprawnie. Jesteśmy wdzięczniBurmistrzowi Brzegu- panu Jerzemu Wrębiakowi, Starostwu Powiatowemu w Brzegu i panu Stanisławowi Kowalczykowi, panu Andrzejowi Peszce z Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, pani Elżbiecie Gawryjołek z Biura Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Brzegu, którzy wsparli turniej finansowo, dzięki czemu zwycięzcymogli otrzymać atrakcyjne nagrody. O poczęstunek dla uczestników, opiekunów i zaproszonych gości zadbała Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr1 z Oddziałami Sportowymi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju wiedzy oraz umiejętności. Dziękujemy za zaangażowanie i sportową rywalizację. Do zobaczenia za rok.
Dorota Wyrzykowska
|
rambit || || 0 ˇ 549
|
|
|