Aktualności Strona główna Galeria zdjęć Rada Rodziców Brzeg Kontakt Księga Gości | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Kapitał ludzki
  Comenius
  Lekcje otwarte
  Sport
  Gimnastyka korekcyjna
  Biblioteka
  Świetlica
  Strój ucznia do szkoły
  Rekrutacja
  Dokumenty do pobrania

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Warsztaty dziennikarskie

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Osiągnięcia
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - artykuły
  SU - galeria

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  Kadra

SOFTBALL
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  Kadra

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Higiena i bezpieczeństwo
  Wykaz kadry trenerskiej

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Warsztaty dziennikarskie

Tak wiele za tak niewiele. Akcja Nakrętkomanii w naszej szkole Nakrętkomania to jedna z najgłośniejszych i najaktywniejszych akcji w całej Polsce. Brzeg także bierze udział w tym przedsięwzięciu. Akcja polega na zbieraniu plastikowych nakrętek po butelkach. Nasza szkoła zebrała już imponującą ilość. Dzięki temu pomagamy małemu Mateuszkowi, który ma dziecięce porażenie mózgowe. On i jego rodzice są bardzo wdzięczni za każda oddaną zakrętkę. Im więcej nas zacznie zbierać tym szybciej pomożemy Mateuszkowi. Dołącz do nas! Nakrętki można przynosić przez cały rok szkolny do Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu przy ul. Poprzecznej 16.

 

CAŁA ULICA TAŃCZY W dniach 2 i 3 lutego tego roku na scenie Brzeskiego Centrum Kultury brzeżanie mieli okazję zobaczyć musical zatytułowany "Cała ulica tańczy" produkcji Teatru Muzycznego Loża ze Skarbimierza. Akcja spektaklu toczy się w ciągu kilku dni na ładnej ulicy miasta, gdzie znajdują się karczma i stragany. Hrabia Leon Lambri postanawia wydać za mąż swoją siostrzenicę Beatrice za poznanego wcześniejszego wieczoru w kasynie generała. Beatrice zakochuje się jednak w Hektorze, który przybywa do miasta by spotkać się ze swoją dawną miłością Verą. Ta chce się na nim zemścić. ale w końcu wybiera inne rozwiązanie. Wygrywa miłość. "Cała ulica tańczy" to nie jest zwykłe przedstawienie. Cała historia przedstawiona jest za pomocą pięknych choreografii, autorskich piosenek i wspaniałych kostiumów. W niniejsze przedstawienie, a w zasadzie przedsięwzięcie zaangażowani są byli i obecni uczniowie naszej szkoły, a przede wszystkim jedna z naszych dziennikarek - Paulina Kusowska. Scenariusz, reżyseria, teksty utworów – Jacek Ochmański Choreografia – Aleksandra Ofmańska – Kowalczyk oraz Łukasz Oskar Michalak Scenografia – Krzysztof Kowalczyk Opracowanie muzyczne – Kamil Jastrzębski Opracowanie wokalne – Magdalena Zamoroka Realizacja dźwiękowa – Wojciech Lechki, Mateusz Michałków Kostiumy – Małgorzata Krakowiak Produkcja – Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu

 

NASZA PAULINA W BITWIE NA GŁOSY!!! Kamil Bednarek, piosenkarz reggae jest znany głównie z programu „Mam Talent”. Artysta mieszkający w Brzegu ma już za sobą wiele koncertów, dzięki czemu zaskarbił sobie liczne grono fanek. Niedawno piosenkarz zadeklarował, że weźmie udział w programie TVP2 „Bitwa na głosy”, w którym ludzie z talentem wokalnym będą mieli szanse na wykazanie się i zrobienie kariery muzycznej. Kamil miał za zadanie zebrać grupę zdolnych wokalistów, którzy mieszkają w jego rodzinnym mieście lub jego okolicach. W niedzielę 22 stycznia br ekipa ,,Bitwy na głosy' , z Bednarkiem na czele, urządziła casting w ratuszu naszego miasta. Już od 7.00 rano tłum ludzi czekał na rozpoczęcie przesłuchań. Wszyscy się cieszyli na przybycie artysty. Na rozpoczęciu Kamil wygłosił mowę, w której podziękował za przybycie tak licznego tłumu oraz życzył wszystkim szczęścia. Każdy chciał być jednym z wokalistów, których wybierze piosenkarz, lecz tylko 16 miejsc w zespole, było ograniczeniem dla marzeń wielu ludzi. Wszyscy w napięciu czekali na rozpoczęcie przesłuchań. Trzeba było się naprawdę postarać, by wygrać, należało przejść aż trzy etapy. Segregacja była niemiłosierna, a rywalizacja zacięta. Wielu wróciło do domu ze łzami w oczach. Jednak większość była zadowolona, że mogła spróbować swoich sił oraz spotkać się z brzeskim artystą. Ci najszczęśliwsi, członkowie zespołu Kamila Bednarka już niedługo pokażą swoje talenty w telewizji. My, dziennikarki z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, też tam byłyśmy. nasza rola była potrójna - po pierwsze trzymałyśmy kciuki za jedną z nas - Paulinę Kusowska, po drugie - czujnym okiem fotoreportera śledziłyśmy przebieg rywalizacji i wreszcie po trzecie - miałyśmy okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwy casting! Miejmy nadzieje, że Kamil wybrał idealny zespół i razem z nim wygra ''Bitwę na głosy' Trzeba zaznaczyć, że wygraną jest nagroda pieniężna, która zostanie przeznaczona na rzecz potrzebującego pomocy ośrodka na terenie Brzegu. Cały Brzeg trzyma kciuki za Kamila Bednarka i jego wspaniałą drużynę!
Flash Zegar
Kalendarz
Wrzesień 2012
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Pogoda
BRZEG
© meteogroup.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: Strona główna :: Galeria zdjęć :: Rada Rodziców :: Brzeg :: Kontakt :: Księga Gości
Copyright © 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 ||