zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Skład SU - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności Galeria zdjęć Dla Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi
  Lektury Szkoła Podstawowa
  Lektury Gimnazjum

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Skład SU

Nowa strona 3

Obecnym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego jest Norbert Madura z klasy IID.

Uwielbiam słuchać muzyki oraz współpracować z ludźmi. Zawsze chętnie pomogę z jakimkolwiek problemem.

 

Od ZS1ZOS


 

Jesteśmy uczniami różnych klas Zespołu Szkół. Wszyscy bardzo się lubimy i chętnie ze sobą współpracujemy.

 

Lista członków zarządu Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący: Norbert Madura

Zastępca przewodniczącego: Agnieszka Onisk

Protokolant: Aleksandra Rogala

 

Od ZS1ZOS

1. Sekcja plastyczna: Aleksandra Łuczak, Malwina Marszałek, Agnieszka Onisk, Julia Świechowska, Ewa Zając, Damian Woźniak

2. Sekcja sportowa: Martyna Rudyk, Alicja Wojciechowska, Nikodem Jacheć, Kacper Wołoszyn, Damian Woźniak

3. Sekcja informatyczna: Natalia Matkowska, Aleksandra Rogala, Aleksandra Szyszka, Nikodem Jacheć, Norbert Madura, Kacper Wołoszyn

4. Sekcja dziennikarska: Maja Ceremuga, Aleksandra Rogala, Norbert Madura

5. Sekcja fotograficzna: Aleksandra Rogala, Martyna Rudyk, Julia Rybacka, Alicja Wojciechowska

6. Sekcja kulturalna: Aleksandra Łuczak, Agnieszka Onisk, Monika Świder, Julia Świechowska, Nikodem Jacheć, Kacper Wołoszyn, Damian Woźniak

7. Sekcja wolontariacka: Justyna Bukieda, Maja Ceremuga, Agata Szabla

8. Sekcja techniczna: Natalia Matkowska, Aleksandra Rogala, Aleksandra Szyszka

9. Sekcja informacyjna: Malwina Marszałek, Julia Rybacka, Ewa Zając, Monika Świder

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Irena Syrico, Małgorzata Węgrzynowska

 

 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: Galeria zdjęć :: Dla Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy