zs1zos.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony zs1zos.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Wykaz nauczycieli - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu
Aktualności Galeria zdjęć Dla Rodziców Kontakt Księga Gości Brzeg ENGLISH | |  
Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

SZKOŁA
  Opis szkoły
  Pedagog, psycholog, logopeda
  Gimnastyka korekcyjna
  Świetlica

REKRUTACJA
  Obwód Szkoły Podstawowej
  Rekrutacja Szkoła Podstawowa
  Rekrutacja Oddziały Sportowe

DOKUMENTY SZKOŁY
  Program wychowawczy
  Program profilaktyczny
  Wewnątrzszkolny system oceniania
  Diagnoza stylu uczenia się

NAUCZYCIELE
  Dyrekcja
  Wykaz nauczycieli
  Szkolny zestaw programów nauczania
  Podręczniki Szkoła Podstawowa
  Podręczniki Gimnazjum

UCZNIOWIE
  Konkursy
  Matecznik Polonisty
  Liga zadaniowa
  Projekty edukacyjne
  Prymusi
  Lektury Szkoła Podstawowa
  Lektury Gimnazjum

BIBLIOTEKA
  Aktualności
  Regulaminy

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
  Co robimy
  Skład SU
  Gospodarz Szkoły
  SU - galeria

WOJEWÓDZKI OŚRODEK SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY – ODDZIAŁ BRZEG
  Regulamin
  Cele szkolenia
  Program Szkolenia
  Warunki Socjalno - bytowe
  Wykaz kadry trenerskiej

PIŁKA NOŻNA
  Cele i program akademii
  Harmonogram zajęć
  Wydarzenia
  Treningi
  ROCZNIK 1998
  ROCZNIK 1997

GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
  GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY

ODDZIAŁY SPORTOWE
  ODDZIAŁY SPORTOWE

Reklama

eXtreme-fusion

[Rozmiar: 418 bajtów]Wykaz nauczycieli

Wykaz nauczycieli zatrudnionych

w Zespole Szkół Nr 1 z  Oddziałami Sportowymi w Brzegu

w roku  szkolnym 2016/2017

 

L.P.

Nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1.

Adamus Monika

język angielski

2

Banasiuk Jadwiga

chemia, matematyka

3

Basa Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

4

Bochenek Dorota

edukacja wczesnoszkolna

5

Budzowska Jolanta

wychowanie fizyczne

6

Byczkowska Wiesława

biologia, przyroda, doradca zawodowy

7

Cyprych Iwona

matematyka

8

Golda Anita

wychowanie fizyczne

9

Golda Krzysztof

wychowanie fizyczne

10

Górka Lucyna

język angielski

11

Ilów Dariusz

wicedyrektor, wychowanie fizyczne

12.

Jakubowska Grażyna

muzyka

13

Jasińska Magdalena

świetlica, wychowanie fizyczne

14

Kaszub Wojciech

wychowanie fizyczne

15

Kaśków Anna

edukacja wczesnoszkolna

16

Kolanowska Monika

język angielski, zajęcia komputerowe, informatyka

17

Koralewska Magdalena

język polski

18

Kosztowniak Jacek

wychowanie fizyczne

19

Kozik Marcin

edukacja dla bezpieczeństwa, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

20

Kroczak – Kula Olimpia

świetlica

21

Krokosz Anna

dyrektor, matematyka

22

Kruczkowska Alicja

fizyka,  zajęcia techniczne

23

Krzciuk Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

24

Krzciuk Jacek

wychowanie fizyczne

25

Kunicka  Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

26

Lemieszewska Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

27

Lenard Maria

bibliotekarz

28.

Linard Witold

historia, historia i społeczeństwo

29.

Łukiewicz Wioletta

język angielski

30

Malawska Anna

pedagog,  wychowanie  do życia w rodzinie

31.

Marzec Zbigniew

wychowanie fizyczne

32

Mesjasz –Walas Mariola

religia

33

Miarecka Joanna

edukacja wczesnoszkolna

34

Mielnik Anna

język angielski, fizyka

35

Mruklik Paweł

zajęcia techniczne

36

Nowacka Anna

edukacja wczesnoszkolna

37

Nowakowski Robert

wychowanie fizyczne

38

Nurek Anna

świetlica

39

Okoń Monika

język angielski

40

Oleszko Adam

informatyka , zajęcia komputerowe

41

Onisk Marzena

plastyka

42

Pasionek Justyna

świetlica

44

Porochońska Beata

edukacja wczesnoszkolna

45

Pruciak Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

46

Przybysz Barbara

przyroda

47

Puzyniak Adriana

język polski

48

Rapacz Elżbieta

religia

49

Rezmer Maria

język niemiecki

50

Rybacka Magdalena

pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

51

Samuel Paweł

religia

52

Skarbek- Skulska Anna

edukacja wczesnoszkolna

53

Sochacka Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

54

Spulny Andrzej

historia

55

Staszewska – Stępniak Iwona

geografia, przyroda

56

Stec Renata

pedagog

57

Stefanowicz Ewa

wicedyrektor, zajęcia komputerowe

58

Stromich – Lenkiewicz Ewa

matematyka, chemia

59

Syrico Irena

język polski

60

Szczucka Urszula

język polski

61

Szewczuk Piotr

język angielski

62

Śliszewicz Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna

63

Terlecki Miłosz

wychowanie fizyczne

64

Wacławik Elżbieta

religia

66

Walkowicz Leszek

świetlica

67

Waszczykowska Iwona

logopeda

68

Wąsiel Barbara

matematyka

69

Węgrzynowska Małgorzata

język polski

70

Wiland Beata

edukacja wczesnoszkolna

71

Wionczek Marzena

wychowanie fizyczne

72

Wiśniewska –Kimel Żaneta

edukacja wczesnoszkolna

73

Wyrzykowska Dorota

wicedyrektor, język polski

74

Wysocka Iwona

psycholog

75

Zawadzki Jacek

wychowanie fizyczne

76

Zielińska Anita

język angielski, język niemiecki

77

Żak Dariusz

wychowanie fizyczne

78

Żebrowska Aneta

edukacja wczesnoszkolna

79

Żołyńska – Janczyk Joanna

świetlica

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
   Aktualności :: Galeria zdjęć :: Dla Rodziców :: Kontakt :: Księga Gości :: Brzeg :: ENGLISH
Copyright © Adam Oleszko - 2011
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy