WIOSENNY TURNIEJ SOFTBALLA

W dniu 13 maja 2013 roku o godz. 17.00 na boiskach Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu przy ul. Poprzecznej odbył się Wiosenny Turniej Softballa dziewcząt i chłopców kategorii wiekowej 9 – 12 lat. Spotkały się trzy drużyny reprezentujące następujące kluby/szkoły:
• Zespół Szkól nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu – MKS „Szóstka” Brzeg
• Uczniowski Klub Sportowy Softball Wrocław
• Klub Sportowy Baseball Wrocław
Drużyny grały wg. systemu „Każdy z Każdym”, a wyniki meczy przedstawiają się następująco:
ZS nr 1 z O.S. MKS „Szóstka” Brzeg – KS Baseball Wrocław 24 : 16
KS Baseball Wrocław – UKS Softball Wrocław 12 : 17
UKS Softball Wrocław – ZS nr 1 z O.S. MKS „ Szóstka” Brzeg 12 : 27
Klasyfikacja końcowa:
1. ZS nr 1 z O.S. MKS „ Szóstka” Brzeg
2. UKS Softball Wrocław
3. KS Baseball Wrocław
Składy drużyn:
ZS nr 1 z O.S. MKS „ Szóstka” Brzeg : Kaczyńska Patrycja, Stachera Kamila, Stachera Nicola, Rudyk Martyna, Bieniaszewska Martyna, Szklarz Julia, Rudnicka Natalia, Milczarek Maria, Przeklasa Dominika, Wojciechowska Alicja, Dziumak Marcelina, Trener – Dariusz Ilów
UKS Softball Wrocław : Hyżyk Aleksandra, Florczak Zuzanna, Jarząb Wiktoria, Jurczyk Magdalena, Koczar Aleksandra, Krzysztoń Kamila, Łysek Maja, Szorc Weronika, Rejniak Natalia, Szymańska Wiktoria, Huba Oliwia, Krajna Emilia, Poddaniec Marcelina, Trenerzy: Ewa i Piotr Romanowicz
KS Baseball Wrocław : Wanzek Piotr, Gorczycki Piotr, Rybak Rafał, Marcinkowski Hubert, Łyskawiński Adrian, Papirowski Krzysztof, Kruk Arkadiusz, Marszałek Wiktor, Adamowicz Dawid, Grzebielec Jakub, Zajączkowski Szymon, Trener Łukasz Tur

From twojbrzeg.pl
From twojbrzeg.pl
From twojbrzeg.pl
From twojbrzeg.pl
From twojbrzeg.pl

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.