SOFBALISTKI WITAŁY WIOSNĘ

Choć za oknami aura jeszcze zimowa, to w kalendarzu już wiosna. Z tej okazji 20 marca 2013 r. sofbalistki z klasy 5A w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu spotkały się w meczu towarzyskim z drużyną klubu softballowego z Wrocławia. Ze względu na panujące warunki pogodowe mecz rozegrano w sali sportowej, ale atmosfera panująca podczas spotkania swą temperaturą chyba roztopiła panujące lody i zima będzie mogła spokojnie Odrą odpłynąć do Bałtyku. Rywalizacja obu drużyn rozbudziła ogromne emocje zarówno wśród zawodniczek, jak i kibiców. Podczas każdej ze zmian meczu (iningu) drużyna, która wychodziła do ataku („na pałkę”), zdobywała niewielką przewagę punktową i taki stan rzeczy utrzymywał się do ostatniej zmiany. Wtedy właśnie przy wyniku 41 : 38 dla gości do ostatniej kolejki w ataku („na pałce”) wyszły zawodniczki gospodarzy, które po pasjonującej końcówce zdobyły punktową przewagę i wygrały cały mecz 42 : 41. Na zakończenie drużyny zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie i umówiły się na spotkanie rewanżowe w kwietniu.
uczennice klasy 5 a

Skład drużyny ZSnr1zOS:
Kaczyńska Patrycja, Rudyk Martyna, Rudnicka Natalia, Wojciechowska Alicja, Stachera Kamila, Szklarz Julia, Kołtowska Małgorzata, Dziumak Marcelina, Komborska Karolina, Przeklasa Dominika, Milczarek Maria, Bieniaszewska Martyna oraz trener: p. Dariusz Ilów

Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.