MEDALE LEKKOATLETÓW

W dniu 4 czerwca 2013 r. w Opolu na stadionie lekkoatletycznym im. Polskich Olimpijczyków odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców – Gimnazjada. Uczeń Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu , Stanisław Janczura , wywalczył brązowy medal w biegu na 100 m z wynikiem 11.70 sek. Opiekunem zawodnika jest p. Miłosz Terlecki.
W dniu 7 czerwca 2013 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kędzierzynie Koźlu , do walki o medale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce stanęli uczniowie szkół podstawowych. Uczennice Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu wywalczyły, aż trzy medale i raz uplasowały się tuż za podium.
Pielka Patrycja – II miejsce, rzut piłeczką palantową (wynik 51,50 m)
Noworolska Aleksandra – III miejsce , rzut piłeczką palantową (wynik 51,50 m) opiekun: p. J. Krzciuk
Pastuszczak Karolina – II miejsce, skok w dal (wynik 4,30 m – przegrała złoty medal długością 1 cm) opiekun: p. A. Golda
Sztafeta 4 x 100 m – IV miejsce (wynik 58,48 sek.)
Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:
Stachera Kamila – VII miejsce, bieg na dyst. 600 m (klasa 5)
Stachera Kamila – XI miejsce, bieg na dyst. 600 m (klasa 5)
Kielian Weronika – X miejsce, skok w dal
Brzezińska Kamila – XV miejsce
Opiekunowie: Dariusz Ilów, Jacek Krzciuk, Anita Golda.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.