V MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ BASEBALLOWY

Drużyna softballowa dziewcząt klasy 5a z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu (MKS” Szóstka Brzeg) uczestniczyła w dniu 25 maja 2013 roku w V Międzywojewódzkim Turnieju Wrocław Baseball CUP 2013 ,organizowanym przez Klub Baseball Wrocław na kompleksie boisk sportowych we Wrocławiu – Zakrzowie. Nasza drużyna jako jedyna w swoim składzie miała tylko dziewczęta, a pomimo tego doskonale poradziła sobie z pozostałymi zespołami.
Wyniki meczy:
1. Steers Wołów – ZS nr 1 z OS MKS „ Szóstka” Brzeg 2 : 24
2. Przemków – MKS „ Jastrząb” Jastrzębie Zdrój 22 : 6
3. Steers Wołów – Przemków 14 : 5
4. ZS nr 1 z OS MKS „ Szóstka” Brzeg – MKS „ Jastrząb” Jastrzębie Zdrój 25 : 1
5. MKS „ Jastrząb” Jastrzębie Zdrój – Steers Wołów 4 : 20
6. ZS nr 1 z OS MKS „ Szóstka” Brzeg –Przemków 20 : 0
Klasyfikacja Końcowa:
1. ZS nr 1 z OS MKS „ Szóstka” Brzeg
2. Steers Wołów
3. Przemków
4. MKS „ Jastrząb” Jastrzębie Zdrój
Skład drużyny : ZS nr 1 z OS MKS „ Szóstka” Brzeg: Kaczyńska Patrycja, Rudyk Martyna, Stachera Kamila, Stachera Nicola, Rudnicka Natalia, Milczarek Maria, Kołtowska Małgorzata, Przeklasa Dominika, Szklarz Julia, Bieniaszewska Martyna, Wojciechowska Alicja, Dziumak Marcelina, Trener/opiekun: Dariusz Ilów
Dziewczęta grają nie tylko w softball. W dniu 11 maja 2013 roku uczestniczyły w zawodach powiatowych w Trójboju Lekkoatletycznym i z wynikiem 751 punktów wywalczyły pierwsze miejsce oraz awans do finału wojewódzkiego.
Skład drużyny: Stachera Nicola, Stachera Kamila, Kaczyńska Patrycja, Rudyk Martyna, Rudnicka Natalia, Wojciechowska Alicja, Szklarz Julia, Bieniaszewska Martyna (rezerwowa Dziumak Marcelina), Trener/opiekun: Dariusz Ilów

Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS
Od ZS1ZOS

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Comments are closed.