Dziewczęta z „Szóstki” Wicemistrzyniami Polski
Dodane przez rambit dnia
W dniach 2 – 4 czerwca 2017 roku w Kutnie, na obiektach Europejskiego Centrum Baseballa i Softballa, odbył się finał rozgrywek o Mistrzostwo Polski Małych Lig dziewcząt kategorii wiekowej 9 – 12 lat w softballu. Turniej finałowy poprzedziły rozgrywki sezonu zasadniczego, w którym każda z drużyn musiała rozegrać dwanaście meczy rundy eliminacyjnej z drużynami biorącymi udział w programie Małej Ligi. W wyniku ostatniego turnieju eliminacyjnego, który odbył się również w Kutnie w dniach 12 – 15 maja 2017 roku pomiędzy drużynami z Brzegu, Mazowsza i Śląska, do ostatecznego finału dotarły dwie drużyny - Mała Liga Brzeg i Mała Liga Mazowsze.
Po zaciętych pojedynkach w dwumeczu zwyciężyła drużyna z Mazowsza, która tym samym awansowała do rozgrywek o mistrzostwo Europy Małych lig, które odbędą się pod koniec lipca w Kutnie.
Nasze dziewczęta reprezentujące Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu i Młodzieżowy Klub Softballowy „Szóstka” Brzeg, otrzymały zaszczytny tytuł Wicemistrzyń Polski
na rok 2017.
Skład drużyny z Brzegu: Natalia Lasek, Lidia Błońska, Paulina Jaros, Martyna Żuber,Julia Świechowska, Oliwia Rudzka, Kornelia Nowosielska, Sabina Regner, Maja Bogdan, Julia Bogdan, Paulina Kozielec, Weronika Wikieł.
Trenerki: Jolanta Budzowska, Anita Golda
Kierownik drużyny: Marzena Wionczek
Rozszerzona zawartość newsa