INFORMACJA TURNIEJ 20-23.11.2014 GŁUCHOŁAZY

Wyjazd: 20 listopad  2014 (czwartek) godzina 16.30 parking przy stadionie miejskim w Brzeg.

Powrót: 23 listopada – ok. godz. 15.00 (może ulec zmianie)

• dres
  • czapka

ZWYCIĘSTWO W MISTRZOSTWACH POWIATU !!!

16 listopada 2014 autor: Trener GOSSM

Na nowo wybudowanej hali gimnastycznej w Łosiowie rozegrano Gimnazjalne Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Piłce Nożnej Halowej chłopców. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, które wygrały zawody gminne. Turniej zdominowały dwa zespoły :  nasz ZS nr 1 z OS Brzeg oraz Gimnazjum ze Skorogoszczy. Nasza drużyna podobnie  jak Skorogoszcz wygrała wysoko pierwsze trzy mecze. Bilans bramkowy był jednak korzystniejszy o jedną bramkę dla  zespołu  Skorogoszczy, więc aby zwyciężyć w turnieju musieliśmy  wygrać ostatnie spotkanie. Po bardzo emocjonującym meczu  nasi chłopcy wygrali  3 – 1 i ostatecznie zwyciężyli. Wygrana dała nam awans do Półfinału Wojewódzkiego, którego będziemy gospodarzem. GRATULUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM  I ŻYCZYMY POWODZENIA W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM!!!

SKOROGOSZCZ – Z S NR 1 z OS BRZEG           1 – 3

SKŁAD DRUŻYNY ZS NR 1 Z OS BRZEG: GAZDA ADAM, KUBOŃ ADRIAN, ZADROŻNY ŁUKASZ, DYCHUS MATEUSZ, MENDAK PIOTR, DYKUS ŁUKASZ, KREJ JAKUB, PISZCZEK KRYSTIAN, OLESZKO PAWEŁ, GAWROŃSKI DAWID.

TRENERZY : ZBIGNIEW MARZEC, MIŁOSZ TERLECKI

OBÓZ W USTCE – INFORMACJE !!!

7 sierpnia 2014 autor: rambit

Wyjazd: 16 sierpnia 2014 (sobota) godzina 23.00 parking przy stadionie miejskim w Brzegu
Proszę zaopatrzyć dziecko w prowiant i napoje na ok. 10 godz. podróży.

Powrót: 24 sierpnia – ok. godz. 22 (może ulec zmianie)

12 kwietnia 2014 autor: Trener GOSSM

W drugiej kolejce rundy wiosennej II ligi trampkarzy UKS SAP II Brzeg zmierzył się z zespołem Junior Skarbimierz. Mecz zaczął się bardzo pomyślnie dla naszej drużyny i już w 5 min zdobywamy bramkę ze zastałego fragmentu gry wykonanego przez Jakuba Kreja. Następną bramkę zdobywa ponownie Jakub Krej a przed zakończeniem pierwszej połowy trzeciego gola dla naszego zespołu zdobywa Mateusz Dychus. Do przerwy prowadziliśmy 3 – 0. W drugiej połowie meczu zawodnicy musieli zmagać się nie tylko z przeciwnikiem ale też z pogodą, która skutecznie przeszkadzała w grze. Mimo przegrywanego
meczu przeciwnik nie poddawał się wypracowując sobie sytuacje strzeleckie, z których jedną wykorzystał. Nasz zespół w drugiej połowie spotkania pokonał bramkarza drużyny przeciwnej jeszcze dwa razy a strzelcami byli : Mateusz Dychus i Piotr Mendak. Mecz zakończył się wynikiem 5-1. W najbliższym spotkaniu UKS SAP II Brzeg zmierzy się u siebie z SPPP Orzeł Pokój.

WYSOKA WYGRANA Z POMOLOGIĄ 00 PRÓSZKÓW

3 kwietnia 2014 autor: Trener GOSSM

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy nasz zespół wysoko pokonał drużynę Pomologii 00 Prószków 7 – 0. Od początku spotkania nasz zespół miał sporą przewagę lecz nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Po 20 minutach gry wynik wciąż pozostawał bezbramkowy. W 21 min indywidualną akcję przeprowadził Łukasz Zadrożny, który minął dwóch obrońców i będąc sam na sam z bramkarzem wyłożył piłkę do będącego przed pustą bramką Mateusza Dychusa a ten zdobył kolejna już swoją bramkę w tej rundzie. Od tego momentu gra układała się już lepiej i zdobyliśmy w tej połowie jeszcze dwie bramki, których autorem był ponownie Mateusz Dychus. W drugiej połowie mimo dużej rotacji w składzie strzeliliśmy jeszcze 4 bramki a zdobywali je : Piotr Mendak, Dawid Kendzierski dwie oraz czwartą w tym meczu Mateusz Dychus. Ostatecznie UKS SAP BRZEG zwyciężył 7 – 0 i ma już na koncie 21 pkt.

DWIE WYGRANE NA POCZĄTEK RUNDY WIOSENNEJ !!!

30 marca 2014 autor: Trener GOSSM

Rozpoczęły się rozgrywki trampkarzy, w których reprezentują naszą Szkołę i miasto Brzeg zespoły UKS SAP I i UKS SAP II. Bardzo dobry start zanotowały oba zespoły odnosząc pewne i wysokie zwycięstwa. W Lidze Wojewódzkiej nasz zespół pokonał MOSiR 00 Opole 8 – 1. Mecz od początku do końca zdominowali nasi zawodnicy. Dzięki wysokiej skuteczności i pewnej grze w obronie nie mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa. Natomiast młodsi koledzy rocznika 2000 wygrali mecz II ligi trampkarzy z zespołem Śląska Łubniany 5 – 2. Pierwsza połowa mimo dużej przewagi naszej drużyny pod względem techniki i taktyki gry zakończyła się remisem 1 – 1. W drugiej jednak nie dali szans rywalowi zdobywając cztery bramki i tracąc jedną. Ostatecznie UKS SAP II BRZEG pewnie zwyciężył Śląsk Łubniany 5 – 2. Dwa zwycięstwa to dobry początek rundy wiosennej dla naszych zespołów i mamy nadzieję, że tak będzie w kolejnych meczach!!!

Ostatni sparing

Ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi drużyna GOSSM Brzeg 00 zagrała ’ z FA Oława 00’. Mimo iż przeciwnik ustawiony był na wysoki pressing nasza drużyna bez problemu radziła sobie z rozegraniem piłki zmuszając przeciwnika do gry defensywnej. Bramki dla naszego zespołu zdobywaki Piotr Mendak 3 i po jednej bramce Mateusz Dychus, Krzysztof Popłoński. Mecz zakończył się wynikiem 5-1 dla naszego zespołu. Z niecierpliwością czekamy na rozgrywki ligowe.