News: NAUKA TO POTĘGI KLUCZ - Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu

[Rozmiar: 418 bajtów]NAUKA TO POTĘGI KLUCZ
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu nagrodzeni!
3 marca br w Sali Stropowej brzeskiego Ratusza miało miejsce doniosłe wydarzenie. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych odebrali nagrody z rąk zastępcy burmistrza pana Bartłomieja Kostrzewy za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych na etapie miejsko – gminnym. Naszą szkołę godnie reprezentowało aż 10 uczniów – Zofia Stępień z kl. 6c – III. miejsce w Konkursie Matematycznym, opiekun p. Iwona Cyprych; Mateusz Urbanek z kl. 6c – III. miejsce w Konkursie Przyrodniczym, opiekun p. Wiesława Byczkowska; Julia Pilarczyk z kl. 6d – II. miejsce w Konkursie Polonistycznym, opiekun p. Adriana Puzyniak. Ponadto Julia jest już laureatką wojewódzkiego etapu konkursu, który odbył się 31 stycznia w Opolu; Agnieszka Onisk z kl. IId– II. miejsce w Konkursie Biologicznym, opiekun p. Wiesława Byczkowska; Natalia Marciniak z kl. IIIc – I. miejsce w Konkursie Polonistycznym, opiekun p. Dorota Wyrzykowska. Natalia zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu, który odbędzie się 9 marca w Opolu; Zuzanna Kozłowska z kl. IIIc – II. miejsce w Konkursie Polonistycznym, opiekun p. Dorota Wyrzykowska; Natalia Matkowska z kl. IIId – III. miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego, opiekun p. Maria Rezmer; Norbert Madura z kl. IIId – I. miejsce w Konkursie Chemicznym, opiekun p. Jadwiga Banasiuk; Piotr Zięba z kl. IIId – II. miejsce w Konkursie Geograficznym, opiekun p. Iwona Staszewska – Stępniak; Piotr Korycki – I. miejsce w Konkursie Biologicznym, opiekun p. Wiesława Byczkowska oraz I. miejsce w Konkursie Geograficznym, opiekun p. Iwona Staszewska – Stępniak. Piotr zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu obu konkursów. Czekamy na wyniki.
Naszym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Adriana Puzyniak